Глава Tesla: електричному пікапу бути!

27.12.2017 р.

Наші новини

Глава компанії Tesla Ілон Маск в соцмережі Twitter вперше офіційно підтвердив, що модельна лінійка бренду поповниться пікапом. За його словами, ця машина піде в серію відразу після компактного кросовера Model Y, який буде побудований на базі легкової Model 3.

Під час презентації Tesla Semi вже було продемонстрований малюнок-ескіз пікапа з кабіною від вантажівки, і тоді багатьом здавалося, що це - усього лише жарт, який не стане серійним. Проте тепер Маск підтвердив серйозність своїх намірів, відмітивши, що за пікап він "готовий померти".

При цьому, серійна модель, судячи з усього, сильно відрізнятиметься від малюнка. В іншому своєму твіті Маск уточнив, що автомобіль за розмірами буде "таким же або трохи більше" популярного у США Ford F-150. За європейськими уявленнями, це досить великий представник класу пікапів, проте він помітний менше показаного на малюнку зразка.

Точні терміни появи пікапа не називаються, Маск лише відмітив, що у компанії є "напрацювання на 5 років вперед". Раніше, абстрактно міркуючи про пікапи, глава Tesla відмітив, що такому транспортному засобу необхідно "щось подібне до пневмопідвіски", оскільки головна проблема при створенні пікапів - забезпечити плавний хід як в навантаженому стані, так і без вантажу.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей