Поштовий оператор UPS обійшов Pepsi по кількості замовлених Tesla Semi

21.12.2017 р.

Наші новини

Компанія United Parcel Service Inc. (UPS), один з головних поштових операторів США, стала новим видатним замовником електричної вантажівки Tesla Semi - вона внесла передоплату відразу за 125 машин.

До цього найбільшим покупцем вантажівок компанії Ілона Маска була корпорація PepsiCo  - вона замовила 100 екземплярів Tesla Semi.

Серед інших серйозних замовників електричного тягача - пивоварна компанія Anheuser-Busch InBev, ритейлер Walmart, транспортна фірма J. B. Hunt Transport Services, корпорація Sysco і логістична компанія DHL. Кожна з них замовила декілька десятків машин.

Нагадаємо, що Tesla приймає замовлення на Semi з передоплатою у розмірі 20 тис. доларів. Повна вартість вантажівки складає 150 - 180 тис. залежно від місткості акумуляторів. Проте машини з першої партії оцінені в 200 тис. доларів.

Tesla Semi представили наприкінці листопада. Серійне виробництво моделі почнеться в 2019 році.

 

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей