Pepsi замовила 100 вантажівок Tesla

14.12.2017 р.

Наші новини

Компанія Tesla упевнено набирає передзамовлення на тягач Semi Серед перших клієнтів - цілий ряд великих відомих компаній, причому деякі з них роблять по-справжньому оптову закупівлю недешевих вантажівок.

Найбільше передзамовлення на тягач Tesla Semi залишила корпорація PepsiCo, якій належать, наприклад, знамениті бренди Pepsi (газована вода) і Lay's (чіпси). Компанія розмістила замовлення відразу на сотню тягачів. Як заявив представник компанії, таким чином PepsiCo прагне скоротити витрати на паливо і зробити свій автопарк більш екологічним.

Сума замовлення не розголошується - відомо тільки, що при замовленні необхідно вносити депозит у розмірі 20 тис. доларів за один автомобіль, а ціни на Tesla Semi починаються з відмітки в 150 тис. доларів. Загальний парк компанії PepsiCo налічує 10 тис. автомобілів. Нові електричні тягачі доставлятимуть продукцію з виробничих майданчиків.

Окрім PepsiCo, велике замовлення залишила компанія Anheuser-Busch: виробник знаменитого пива Budweiser зарезервував для себе 40 тягачів. Також в числі замовників значаться WalMart, Sysco і ще з десяток інших компаній: за інформацією Reuters, Tesla зібрала вже 285 передзамовлень. За іншими даними, передзамовлень вже більше тисячі.

Найпростіша версія тягача має запас ходу в 482 км на одній зарядці. Топова Tesla Semi оснащується батареєю збільшеної місткості, яка забезпечить вантажівці запас ходу понад 800 км, але і обійдеться такий варіант як мінімум в 180 тис. доларів. Крім того компанія Ілона Маска випустить лімітовану версію тягача "Founders Series", за яку доведеться викласти від 200 тис. доларів.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей