Ілон Маск пообіцяв запустити на Марс електромобіль Tesla

04.12.2017 р.

Наші новини

Засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск написав у своєму Twitter, що перший політ ракети-носія Falcon Heavy відбудеться у січні 2018 року. Але цікаво тут інше - ракета полетить з незвичайним вантажем.

За словами Маска, Falcon Heavy запустить на орбіту Марса автомобіль Tesla Roadster, в якому гратиме пісня Девіда Боуї Space Oddity 1969 року. Свого часу вихід композиції співпав з висадкою екіпажа космічного корабля Аполлон- 11 на Місяць, а Бі-Бі-Сі використовувала її у своїх трансляціях при освітленні місії.

"Вона [рекета] буде в космосі мільярди років, якщо не вибухне при зльоті", - додав Маск (катастрофа дуже вірогідна, говорить топ-менеджер).

Надважку ракету, яка складається з трьох  ракет Falcon 9,запустять з майданчика LC-39A в космічному центрі імені Кенеді у Флоріді, звідки запускали космічні кораблі в рамках місячної програми США "Аполлон".

"Так чи інакше, це буде захоплююче видовище, я гарантую", - написав Маск.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей