У Мережі з'явилася інструкція з експлуатації Tesla Model 3

27.11.2017 р.

Наші новини

Компанія Tesla досі не виклала у відкритому доступі інструкцію з експлуатації нової Model 3. Проте один з перших покупців машини отримав від виробника такий документ у форматі PDF і виклав його в Мережі. Інструкція з експлуатації Tesla Model 3 датована вереснем 2017 року і не виключено, що виробник внесе до тексту деякі зміни перед тим, як опублікувати його на власному сайті.

Багато сторінок інструкції до Model 3 не відрізняються від інструкції до Model S і Model X. Зокрема, управління функціями автопілота абсолютно ідентично. Є, звичайно, і відмінності, зокрема у Model 3 унікальні кнопки на кермі, яка раніше в автомобілях Tesla не зустрічалася.

А ось що дуже цікаве, це уточнені технічні характеристики. Відразу відметемо, що йдеться про Model 3 Long Range - версію з батареєю на 75 кВтгод. Так, електричний струм, який cпоживає електромотор, має напругу в 370 вольт і силу аж у 800 ампер. Його максимальні обороти - 17 900 в хвилину.

Окремо слід сказати про крутний момент Model 3- в інструкції вказано значення на колесах і воно складає 3700 Нм. Цифра лише на перший погляд здається гігантською. Річ у тому, що крутний момент на колесах - це крутний момент двигуна помножений на передавальне відношення в трансмісії. Таким чином, він в десятки разів вище за ту тягу, яку по факту виробляє силова установка (те, що вказується в офіційних характеристиках).

 

 

 

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей