Електрокарам Tesla додали спокійний режим

13.11.2017 р.

Наші новини

Разом з новим оновленням програмного забезпечення для ліфтбека Model S і кросовера Model X компанія Tesla додала в режими руху електромобілів варіант Chill Mode ("Cпокійний режим"), який, судячи з опису, "ідеально підходить для більш плавного керування і більш комфортної їзди для пасажирів".

Режим Chill Mode покликаний пом'якшити розгінну динаміку і виступає протилежністю режиму Ludicrous Mode, який покращує розгінну динаміку і робить електромобілі Tesla одними з найшвидших сухопутних транспортних засобів.

Режим активізується за допомогою інформаційно-розважального комплексу. Chill Mode дозволяє забезпечувати не лише "м'якшу" їзду, але і раціоналізувати витрачання електроенергії. Також в оновленні з'явилася функція Easy Entry, яка при виключенні запалення зрушує кермо і крісло водія в крайні положення для полегшення виходу з салону, а при запуску силової установки повертає їх в колишнє положення.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей