Китайська Гігафабрика Tesla: старт - через три роки

10.11.2017 р.

Наші новини

Tesla налагодить виробництво електромобілів в Китаї приблизно через три роки. Про це оголосив Ілон Маск в ході нещодавньої конференції з інвесторами.

Коли саме почнеться будівництво китайської Гігафабрики, Маск не уточнив, відмітивши лише, що Tesla почне нарощувати свої інвестиції в цю країну у 2019 році. Виробнича потужність нового підприємства складе не менше 200 тисяч автомобілів на рік, причому випускати воно буде не тільки Model 3, а, ймовірно, кросовер Model Y, виключно для задоволення попиту самого Китаю і сусідніх країн. Model S і Model X як і раніше імпортуватимуть із США.

Чутки про Гігафабрику в Китаї ходять вже близько року. Цього літа Tesla офіційно підтвердила ведення переговорів з шанхайською владою з цього питання. Передбачається, що компанія Маска стане першим іноземним виробником, якому дозволять побудувати власний завод, не створюючи СП з кимось з місцевих. Зараз електромобілі Tesla продаються в Китаї з націнкою в 25% - такий розмір мита. Незважаючи на це, в 2016 році бренд потроїв свої продажі на китайському ринку, заробивши більше 1 мільярда доларів.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
GO TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей