Tesla відклала постачання Model 3

03.11.2017 р.

Наші новини

Компанія Tesla відновила свій сайт, опублікувавши нові терміни очікування постачання електромобілів Model 3 для тих, хто вже оформив замовлення. Клієнтам, які залишили заявки в перший же день - 31 березня 2016 року - машини поступлять приблизно на місяць пізніше, ніж передбачалося спочатку.

У покупців Model 3 в комплектації Long Range з батареєю збільшеної місткості і пакетом опцій premium upgrades (від 49 тисяч доларів) передбачувані терміни постачання змістилися з жовтня-грудня 2017 року на період з листопада 2017-го по січень 2018-го. Ті, хто замовив версію Standard (від 35 тисяч доларів), отримають свої електрокари "на початку 2018 року" - раніше йшлося про грудень-лютий. Нарешті, повнопривідна двомоторна Model 3, яка пропонуватиметься з обома варіантами батареї, з'явиться не в липні-вересні, а в серпні-жовтні 2018-го. Її ціна доки не заявлена.

Як пояснив Ілон Маск, програмістам на Гігафабриці,яка збирає батареї для Model 3, довелося з нуля переписувати частину софтвера, який відповідає за автоматизацію виробництва. Саме з цієї причини компанія не зможе до грудня вийти на запланований тижневий обсяг виробництва в 5 тис. екземплярів. Тепер такої потужності розраховують досягти до кінця першого кварталу 2018 року.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей