Panasonic визнав себе винним в затримці виробництва Tesla Model 3

01.11.2017 р.

Наші новини

Компанія Panasonic знає про проблему, яка викликала затримку виробництва нової Tesla Model 3, і найближчим часом виправить цю ситуацію. Про це заявив глава японської корпорації Казухіро Цугу.

Випуск Tesla Model 3 стартував в липні, до кінця року автовиробник планував довести обсяги виробництва до 5 тис. електрокарів в тиждень. Це найдоступніша модель Tesla, на яку вже отримані сотні тисяч замовлень, а черга розтягнулася більш ніж на рік. Проте, поки Tesla сильно відстає від наміченого виробничого плану.

Раніше повідомлялося, що причиною затримки стали недостатні постачання з боку одного з постачальників. Тепер ми знаємо ім'я цього постачальника - Panasonic.

Японці спільно з Tesla випускають на Гігафабриці у Неваді літій-іонні акумулятори стандарту 21700, які потім збираються в батареї для Model 3. Там же випускаються електромотори, і усе це прямує на каліфорнійський завод Tesla у Фрімонті, де і здійснюється фінальна зборка Model 3.

За словами пана Цуги, зборка батарей і їх елементів з базових "пальчиків" досі до кінця не автоматизована, і саме використання ручної праці викликає уповільнення виробництва. В теорії, вирішивши цю проблему, Panasonic і Tesla мають бути здатні вже з наступного року випускати батареї для 500 тисяч електрокарів в рік.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей