Tesla запустила свою найбільшу зарядну станцію у світі

24.10.2017 р.

Наші новини

Найбільша зарядна станція Tesla Supercharger запрацювала в Шанхаї. На сайті компанії цей об'єкт поки значиться в розділі "йде будівництво", проте читач Electrek.co відвідав зарядку і підтвердив, що вона працює.

Всього станція налічує 50 суперчарджерів, до кожного з яких можна під'єднати одночасно два електрокари. Потужність одного такого пристрою - 145 кВт, відповідно сумарна потужність усієї станції вимірюється мегаватами.

Зарядна станція розташовується на парковці торговельного центру Lilacs International. До цього найбільшими зарядками Tesla були дві станції в Каліфорнії - по 40 Supercharger кожна.

Вибір Шанхаю для розміщення найбільшої зарядної станції Tesla по своєму символічний. Компанія підписала попередню угоду про будівництво Гігафабрики саме в цьому регіоні. Днями з'явилася додаткова інформація про те, що Tesla змогла стати першим іноземним автовиробником, який отримав від влади Китаю дозвіл на одноосібне володіння новим заводом - усі інші автоконцерни вимушені випускати машини в Китаї на спільних підприємствах.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей