Як збирають Tesla Model 3: відео

12.10.2017 р.

Наші новини

Ілон Маск опублікував в Instagram відео, яке демонструє процес зборки Model 3. Раніше повідомлялося, що Tesla відстає від графіка з виробництва нової моделі.

Як пояснив Маск, ролик ніяк не редагувався: швидкість виробництва нового електромобіля від Tesla дійсно складає одну десяту від проектної. За словами глави Tesla, вона була понижена для того, щоб "переконатися в правильності процесу збірки, а також у тому, що людина може вчасно зупинити роботів, якщо щось йде не за планом".

Ймовірно, відео являє собою відповідь на повідомлення про те, що Tesla не укладається в графік з виробництва Model 3. Так, раніше компанія планувала налагодити випуск 20 тис. автомобілів у місяць до грудня (а потім, в 2018 році, кількість повинна була б подвоїтися). У третьому кварталі поточного року Tesla повинна була зібрати 1 500 машин, проте зібрала лише 260. При цьому на Model 3 вже оформили передзамовлення більше 450 тисяч клієнтів.

У Tesla випадання з графіка пояснюють складнощами у відладці виробничих процесів на заводах в Каліфорнії і Неваді, проте обіцяють, що незабаром вдасться виправити ситуацію.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей