Tesla активно допомагає потерпілим від ураганів

02.10.2017 р.

Наші новини

На початку цього місяця на Пуерто-Ріко обрушився потужний ураган "Марія", внаслідок чого країна опинилася в катастрофічному положенні. І доки влада лише подумує про подолання наслідків, компанія Tesla вже почала надавати допомогу країні.

Після того, як негода припинилася, Tesla розпочала відправляти в Пуерто-Ріко "сотні" домашніх батарей зберігання електрики Powerwall. Їх підключають до сонячних установок, щоб якоюсь мірою відновити втрачене енергопостачання.

Встановлювані сонячні батареї і акумулятори все ще можуть постраждати від урагану, але розподіл енергії з таких місткостей зберігання набагато безпечніший, ніж централізована подача електроенергії в нинішній ситуації. Крім того, акумуляторні батареї Tesla дозволять ефективніше використовувати сонячну енергію навіть після відновлення мережі.

Також компанія Tesla направляє своїх співробітників в Пуерто-Ріко. Їх завдання встановлювати батареї, ремонтувати сонячні панелі і взаємодіяти з місцевими організаціями щодо ліквідації наслідків. Свій вклад зробив і сам Ілон Маск - глава Tesla перерахував 250 тис. доларів на допомогу.

Один з чиновників Пуерто-Ріко говорить, що для повного усунення наслідків "Марія" потрібно буде декілька місяців. "Це [процес відновлення] залежить від ушкодження інфраструктури. Боюся, це дуже серйозно. Гадаю, необхідні місяці, а не тижні або дні".

Нещодавно Tesla допомогла і мешканцям американського штату Флоріда, постраждалим від урагану "Ірма". Автомобільна і енергетична компанія дистанційно збільшила ємність батарей кожного автомобіля Model S і Model X з 60- та 70-кіловат-годинними акумуляторами, зареєстрованими в штаті. Це дозволило власникам електрокарів Tesla та їх сім'ям легше евакуюватися із зони ураження.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей