Аналітик: Китай стане найбільшим ринком для Tesla

29.09.2017 р.

Наші новини

Інвестори Tesla мають бути в захопленні від потенціалу своєї компанії, вважають на Wall Street. Американський інвестбанк Piper Jaffray заявив, що фірму Ілона Маска чекає процвітання на найбільшому у світі автомобільному ринку - в Піднебесній.

"Китай може стати найбільшим джерелом доходу для Tesla, якщо компанії вдасться відкрити в країні свої заводи. Ми чекаємо, що Tesla оголосить про стратегію з розвитку в КНР у найближчі терміни", - заявив аналітик Олександр Поттер.

Створенню підприємств Tesla в Китаї може посприяти перегляд одного з правил спорудження нових заводів на території країни. Так, сьогодні, щоб відкрити завод в Китаї, іноземній фірмі необхідно укласти партнерство з одним з місцевих автовиробників. Але незабаром, як очікується, необхідність в цьому зникне.

Минулого року продажі Tesla в Китаї виросли до 1,07 млрд доларів - в порівнянні з 319 млн у 2015 році. На цьому фоні Поттер підтвердив цільову ціну для акцій Tesla на рівні $386 (на 12% вище за рівень закриття в цей вівторок). Аналітик відмітив, що минулого року в Китаї було продано 24,3 млн автомобілів - в порівнянні з 17 млн в США. Він також виразив упевненість в тому, що попит на розкішні автомобілі в Китаї ростиме протягом багатьох років.

Нагадаємо, Tesla будує в Китаї найбільшу станцію Supercharger.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей