Tesla зменшить свій тягач до пікапа

19.09.2017 р.

Наші новини

Про те, що коли-небудь Tesla випустить пікап, ми знаємо, щонайменше, чотири роки: восени 2013-го Ілон Маск не раз говорив про це, наприклад, в інтерв'ю Business Insider. Літом 2016-го Маск опублікував на сайті Tesla програмний текст - другу частину свого "генерального плану", яка вийшла через 10 років після першої, - і офіційно підтвердив запуск чотирьох нових моделей, у тому числі і пікапа. Проте останнім часом ми мало що чули про легку вантажівочку: уся увага і виробника, і прихильників бренду була зосереджена на Model 3, а також на перспективних Model Y і Semi [Semi - умовна назва]- компактному кросовері і тягачеві. Щоправда, цього квітня Маск повідомив, що пікап буде представлений "через 18-24 місяці" - тобто у кінці 2018-го або середині 2019 року. А днями знову підігрів інтерес публіки до цієї моделі - у своєму стилі: влаштувавши інтригу в Twitter.

Відповідаючи одному з користувачів соцмережі, який поцікавився, - чи не можна зробити наступною моделлю Tesla легкий пікап, Ілон Маск заявив: "Що якщо ми просто випустимо міні-версію Tesla Semi"?

Ходовий прототип тягача Tesla представить вже 26 жовтня, і, можливо, однією прем'єрою ця подія не обмежиться. В усякому разі, на червневих зборах акціонерів Маск явно натякав, що його компанії є що показати окрім моделі, вже анонсованої офіційно.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей