Tesla зробила компактні Supercharger

15.09.2017 р.

Наші новини

У Північній Америці Tesla встановила вже близько 1 000 електрозарядок Supercharger (всього ж їх налічується близько 5400), проте власники електрокарів, які проживають у великих містах, часто вимушені вдаватися до традиційного, довшого заряджання. Тепер компанія анонсувала нову розробку - компактні City Supercharger/Urban Supercharger, які спершу з'являться у Чикаго та Бостоні.

Нові Supercharger менші за розміром і забезпечують потужність 72 кВт - це майже в два рази менше, ніж у випадку зі звичайними "заправками" Supercharger, розташованими поряд зі швидкісними магістралями і готелями (вони видають 120 кВт). Відповідно, нові електрозаправки будуть і повільніші - до повної зарядки потрібно 45-50 хвилин.

Нова конструкція City Supercharger/Urban Supercharger вимагає менше місця, а значить дозволить встановлювати більше зарядок на тій же площі, що надзвичайно важливо для щільної забудови сучасних міст, де вільне місце дуже цінується.

У Tesla відмічають, що компактні Supercharger встановлюватимуться поряд з супермаркетами, торговельними центрами і діловими районами міста - таким чином, людиі зможуть з користю провести час під час заряджання автомобіля. Параллельно з цим компанія вже встановлює подібні зарядки - Destination Charging.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей