Tesla збільшила запас ходу Model S/X 60/60D через ураган Ірма

11.09.2017 р.

Наші новини

Компанія Tesla розіслала власникам електромобілів Model S/X 60/60D, що знаходяться в зоні потенційної загрози від урагану Ірма, оновлення програмного забезпечення, яке збільшує запас ходу. Причому, це було зроблено автоматично - власники машин із здивуванням виявили, що можуть проїхати на 65 км більше на одному заряді.

Справа в тому, що у 60-х моделей Tesla встановлена батарея місткістю 75 кВтгод, проте лише 60 з них доступні для використання. Така ідея виникла через те, що собівартість машин серії 75, в яких доступні усі 75 кВтгод, досить висока і не усі клієнти були згодні відразу платити таку велику суму. Тоді автовиробник вирішив випустити 60-у серію з тією ж батареєю, але із заблокованими 15 кВтгод. Ці машини Tesla продавала собі в збиток, проте з розрахунком повернути гроші пізніше, пропонуючи власникам за суму в декілька тисяч доларів розблоковувати заряд, який залишився, і перетворити, наприклад, Model S 60 в Model S 75.

Досі, втім, не усі клієнти погодилися на доплату - для багатьох і 60 кВтгод цілком достатньо. Ураган Ірма, який прийшов до південного сходу США проте, зробив запас ходу життєво-важливим параметром при евакуації із зони лиха. Ось чому в Tesla вирішили розблоковувати "неоплачені" кіловати на усіх 60-х машинах в зоні можливої загрози.

Безкоштовне розблокування батареї, проте, не буде вічним - 16 вересня, коли ураган вже не представлятиме загрозу, електромобілі знову втратить частини запасу ходу.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей