Плани Detroit Electric на три роки: новий спорткар, седан і кросовер

08.09.2017 р.

Наші новини

У найближчі три роки компанія Detroit Electric розробить і запустить у виробництво три нові електромобілі - спорткар, кросовер та великий седан. Виробник опублікував перший тизер, на якому показані профілі майбутніх моделей.

Сучасна фірма Detroit Electric запозичила ім'я у легендарного американського виробника електрокарів, що працював в 1907-1939 роках. Бренд відродив в 2008 році Альберт Лaм, який раніше обіймав керівні посади в Lotus. Спочатку компанія збиралася працювати на історичній батьківщині - в Детройті, але в результаті перебралася у Великобританію. Її інженерно-виробничий центр знаходиться в Лемінгтон-Спа (графство Ворикшир) - до наступної весни туди наймуть 150-200 робітників. Паралельно ведеться створення інженерних і виробничих потужностей в Китаї в рамках спільного підприємства з групою Far East Smarter Energy, яка вклала в "Детройт" 1,8 млрд доларів.

Єдиним значущим досягненням компанії за наступні дев'ять років стала розробка родстера SP:01 на шасі Lotus, причому налагодити масштабний випуск цієї моделі іменитий стартап не зміг - не знайшлося відповідних ресурсів. Втім, ця модель дала поштовх компанії для майбутніх досягнень та зарекомендувала її як професійного виробника електромобілів.

Detroit Electric розраховує продавати тисячу електричних спорткаров в рік - третина в Європі, третина в Азії і третина в США - за ціною близько 180 тисяч фунтів стерлінгів за одиницю. Кросовер і седан стануть умовно масовими моделями: гіпотетичний річний наклад кожної з них складе 50 тис. екземплярів. Позашляховик з'явиться у 2019-му.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей