Рекордні пробіги: Tesla Model S, які проїхали майже півмільйона кілометрів

31.08.2017 р.

Наші новини

Tesla Model S як і раніше є новим авто, тому визначити його "надійність, перевірену часом", доволі складно. Вірніше, це було важко зробити до недавнього часу.

Так, один власник каліфорнійського електрокара, мешканець Фінляндії, вже може з гордістю і точністю сказати: "Я зробив дуже вигідну покупку". І неспроста: йому вдалося проїхати на своїй "есці" з батареєю на 85 кВтгод 400 тис. км без яких або проблем!

На сьогоднішній день більшість електромобілів Tesla Model S не проїхали і половини цього пробігу, проте власник цієї машини, Арі Нюссосеста, працює таксистом і регулярно використовував автомобіль з 2014 року.

За словами власника авто, єдине, що ремонтувалося- батарея, яка відмовлялась заряджатись та була відремонтована по гарантії. До речі, за таку кількість кілометражу АКБ деградувала усього на 7,5% (на момент купівлі запас ходу поповнювався приблизно на 400 км, зараз - на 370 км). При цьому за весь час експлуатації Tesla Model S жодного разу не була навіть в дрібній ДТП.

Інший приклад - Tesla Model S 85D із США. За два роки вона проїхала 480 тис. км. Цей автомобіль належить компанії Tesloop і подорожує між Лос-Анджелесом та Лас-Вегасом. Як стверджуюсь у фірмі, за весь час експлуатації електрокар дозволив їм зекономити на паливі та обслуговуванні мінімум 60 тис. доларів. Експлуатація автівки з ДВЗ з таким пробігом обійшлася б їм у 70-86 тис. доларів, тоді як на Tesla було витрачено 10 тис. у.о. Оскільки зарядка була фактично безкоштовною, ці гроші пішли на технічне обслуговування і ремонт. 6,9 тис. доларів було вкладено в технічне обслуговування, а 3,5 тис. доларів - на усунення несправностей, "викликаних проїздом через глибоку воду". Крім того, на "рекордній" Model S були вироблені і інші додаткові ремонтні роботи, але усі вони виконувалися за гарантією.

Компанія планує, що цей автомобіль проїде ще близько 1,5 млн км за наступні 6 років, і весь цей час авто знаходитиметься на гарантії.

Експерти відмічають, що високоякісні електродвигуни надзвичайно надійні - в промисловості вони можуть працювати до 100 тис. годин. Якщо говорити про електромобілі, то їх ресурс складає 10 млн км. Звичайно, на дорозі ситуація не така, як в цеху - немає дії погоди, дорожніх умов. Але, проте, цифри ці не можуть не вразити.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей