Тесла офіційно оновлює Model S

15.04.2016 р.

ЗМІ про нас

Ось нові можливості Тесла, які представлені у прес-релізі такого змісту:
  • Передня панель і фари Model S тепер мають конструкцію, аналогічну тій, яка міститься на Model X.
  • Система фільтрації повітря HEPA Tesla, яка раніше була доступна тільки на моделі X тепер доступна і на моделі S теж. Фільтр в 100 разів ефективніше, ніж всі інші автомобільні фільтри преміум-класу. Він забезпечує видалення щонайменше, 99,97% часток вихлопних забруднень і ефективне видалення всіх алергенів, бактерій і інших забруднюючих речовин з повітря салону.
  • Стандартний зарядний пристрій в Model S буде підвищено з 40 А до 48 ампер, що дозволить швидше заряджати авто при підключенні до зарядних джерел з більш високою силою струму.
  • Два нові варіанти декору інтер'єру: Figured Ash Wood Decor та Dark Ash Wood Decor.
Ціна збільшилася на $ 1500 по усіх напрямках. Базова модель S 70 тепер починається від $ 71500.
Схоже, що редизайн збільшив діапазон пройденого шляху без необхідності введення великих блоків батарей. Модель S 90D, автомобіль Тесла з найкращим діапазоном, в даний час рекламується з діапазоном від 294 миль - від 288 до миль.
Тесла описує нові фари:
"Модель S тепер має повні LED-адаптивні фари. Крім підвищення чудового стилю, вони також підвищують безпеку: 14 трьохпозиційні світлодіодні динамічні поворотні фари покращують видимість в нічний час, особливо на звивистих дорогах".
Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей