ЩЕ ОДИН КРОК ДО ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ З ОЩАДНИМ БАНКОМ

18.03.2016 р.

ЗМІ про нас

На базі відділення нового типу Ощадбанку у Львові вперше встановлено дві зарядні станції для електромобілів.

"Філософія нашого банку енергоефективність, як спосіб життя. Ми маємо чим похвалитись у реалізації урядової програми з утеплення будинків, ми маємо перші видані кредити на електромобілі, тож впевнено робимо ще один крок до енергетичної незалежності нашої держави і долучаємось до розвитку інфраструктури міст присутності банку, - відзначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний. "Минулого разу саме у Львові ми оголосили про початок кредитування електромобілів, і наразі готові разом зробити наступний крок. На базі окремих відділень нового типу, які вже зараз стали очевидною ознакою змін в Ощадбанку, ми облаштуємо зарядні станції та паркомісця для електромобілів, зробимо придбання електрокарів в Україні доступнішим, а користування ними комфортнішим."

За словами Андрія Пишного, місто Лева було обрано не випадково, адже Львів один з найбільших туристичних центрів України. До нього часто приїжджають не лише жителі нашої країни, а й Європи. Тож Ощадний банк робить свій внесок у привабливість магічного старовинного міста для туристів. Подібні зарядні станції Ощадбанк планує відкрити й в інших містах-мільйонниках, зокрема в Одесі, Харкові та Дніпропетровську.

У свою чергу міський голова Андрій Садовий зазначив: "Для нас дуже важливо розвивати у Львові екологічно чистий вид транспорту. Робимо ставку на оновлення електротранспорту. Маємо чудові трамваї, тролейбуси львівського виробництва. До кінця року очікуємо отримати електробус та нові автобуси. Цього року на дорогах Львова з"явились електромобілі. Важливо стимулювати розвиток цілої мережі, зокрема, і комплексу електрозаправок. І тут особлива подяка нашим партнерам, які розпочинають такі проекти саме зі Львова."

За словами голови ТОВ "Тесла Клуб Україна" Назара Шимоне-Давида, компанія має найбільшу мережу електрозарядок в Україні, яка налічує 51 зарядний пристрій. "Усі пристрої безкоштовні для користувачів та встановлюються нашими партнерами. Для України в сучасних умовах недостатньо просто слідувати тенденціям, потрібно їх очолювати! Приємно дивує, що це робить саме Ощадбанк, - зазначив пан Назар." - Спочатку програма кредитування, а тепер допомога в подоланні єдиної, наголошую, єдиної, незручності у володінні електромобілем - можливості вільно заряджати автівку. У всіх інших випадках електромобіль є значно кращим, дешевшим, чистішим та динамічнішим авто порівняно з авто із двигуном внутрішнього згорання. З такими активістами як Ощадний банк, ми можемо вивести Україну на один рівень із провідними країнами за розвитком екологічного транспорту!"
Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
GO TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей