У ЦЕНТРІ ЛЬВОВА ВСТАНОВИЛИ ПЕРШІ БЕЗКОШТОВНІ ЗАРЯДНІ СТАНЦІЇ ДЛЯ ЕЛЕКТРОКАРІВ

18.03.2016 р.

ЗМІ про нас

Поблизу зарядок для екотранспорту облаштують і парковку.
На вулиці Січових Стрільців у Львові встановили дві зарядки для електрокарів. Витрати на закупівлю спецобладнання взяв на себе один з державних банків. У Львові електрокарів ще не так багато. Близько двох десятків. Але з кожним місяцем їх стає більше, кажуть члени клубу електромобілів.
Андрій один з тих львів'ян, хто ризикнув і придбав собі електрокар. Каже, для міста те, що треба. Заправка копієчна. На повному заряді ця машинка може проїхати до 150 км."Це достатньо на робочий день. Я проїжджаю 120 км за день. Мені цього вистачає" зазначив власник Nissan Lief Андрій Буглаков.
Значно більше проїжджає "Tesla". На одному заряді вона долає відстань зі Львова до Києва. Але тут і прайси значно вищі. Майже $100 тис. Фішка електрокара, ще й зарядка від звичайної розетки. Натомість спеціалізовані чарджери підживлюють батарейки машин значно скоріше.
"Можна підзарядитися зі швидкістю приблизно 40 км на годину. Якщо приїде "Tesla", то вона буде заряджатися 120-130 км на годину. Вона використовуватиме всю потужність" пояснив популяризатор електрокарів Назар Шимоне-Давида.
У межах Львова таких комплексів вже є зо два десятки. Проте в центрі цей буде першим. Для власників електрокарів живлення тут буде абсолютно безкоштовним. Усі рахунки за електроенергію сплачуватиме банківська установа, яка й закупила ці два зарядні комплекси.
"Це перший крок і саме у Львові ми хочемо це зробити, розуміючи, яка тут атмосфера і яке тут прагнення до європейських цінностей" пояснив заступник голови правління банку.
Наразі банкіри мізкують, як правильно облаштувати парковку біля цих приладів на вулиці Січових Стрільців, щоб власники екотранспорту мали вільний доступ до зарядок. Сподіваються, їхню ідею підхоплять інші комерційні установи.
Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
GO TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей