Український "зелений" стартап в десятці найкращих світу

26.10.2017 р.

ЗМІ про нас

Український стартап Go To-U увійшов в десятку кращих на міжнародному конкурсі ClimateLaunchpad.

Львівська команда Go To-U отримає 95 тис. євро в рамках міжнародного конкурсу ClimateLaunchpad, який цього року проходив на Кіпрі. Команда отримає фінансову підтримку для вдосконалення мобільної мережі зарядних станцій для електромобілів. Платформа вже працює в Україні, Польщі, Австрії, Казахстані, Грузії та Таїланді.

Команда розробників ідеї отримає 95 тис. євро для розширення мережі безкоштовних зарядних станцій для електромобілів. Ідея Go To-U полягає в тому, щоб об'єднати соціально-відповідальні бізнеси, які підтримують шлях екологічного і прогресивного розвитку людства.

Готелі та інші установи зі сфери послуг за свої кошти встановлюють зарядки для електрокарів, користуватися якими можна безкоштовно. Додаток Go To-U забезпечує потік нових клієнтів на електромобілях.

Мережа таких зарядок включає вже більше 100 локацій в Україні. У Казахстані вже є 12 зарядок і має бути до 50, Грузії 30 зарядок, у Таїланді додаток тільки починає працювати, але має бути 30 зарядок.

Особливістю функціонування цього додатку є те, що ви можете зарезервувати місце і час зарядки, щоб не виникало черг до зарядки і не було розчарованих клієнтів.

"Для бізнесу вартість електроенергії, витраченої на зарядку абсолютно не відчутна, особливо на тлі витрат на кондиціонування влітку або роботи кухні", зазначає засновник стартапу Назар Шимон-Давида.

95 тис. євро команда витратить на розвиток платформи і вдосконалення сервісу.

Нагадаємо, Назар Шимона-Давида заснував Tesla Club Ukraine, займався консультацією і підбором електромобілів Tesla для перших ентузіастів в Україні. Пізніше до захоплення додалося бізнес-напрямок так привезли Renault ZOE, Detroit Electric, інші електромобілі; в результаті сформувалася компанія Carpoint-ToU. Нарешті, прийшла і черга зарядних станцій, які входять до складу компанії і платформи Go To-U.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей