З Tesla Model 3 зробили кабріолет: вартість переобладнання дорівнює ціні самого авто

22.05.2020 р.

Наші новини

Каліфорнійське тюнінг-ательє Newport Convertible Engineering запропонувало послугу з перетворення седана Tesla Model 3 на кабріолет зі складним тканинним дахом. Однак такий тюнінг виявився недешевим: за варіант з електроприводом складання даху доведеться заплатити 39,5 тисячі доларів – це лише на 400 доларів менше вартості самого автомобіля («трійка» коштує в США від 39,9 тисяч доларів).

Як пояснили тюнери, висока ціна продиктована складністю зміни конструкції. Процес переобладнання проходить у декілька етапів. Електрокар повністю розбирають, потім йому підсилюють кузов, встановлюють дугу, і тільки після цього заміняють залізний дах на складний тканинний. Крім того, змін зазнає інтер'єр електромобіля.

У кінці проводять водні та дорожні випробування. Роботи з перевтілення Model 3 займають у фахівців близько двох-трьох місяців.

Також пропонується і більш економний варіант кабріолета - без електроприводу даху (піднімається та опускається вручну), він обійдеться клієнтові у 29,5 тис. доларів.

Варто зазначити, що Newport Convertible Engineering має великий досвід з переобладнання машин, оскільки в цьому бізнесі компанія вже 37 років, при цьому вона має вісім представництв по всьому світу.Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей