Як виглядав би мінівен Tesla на базі пікапа Cybertuck

30.04.2021 р.

Наші новини

Ще минулого року з'явилися чутки про те, що Tesla готує електромобіль для перевезення великої кількості пасажирів - або мінівен, або мікроавтобус. Сама компанія поки мовчить з цього приводу, а ось у мережі вже є перші рендери майбутньої новинки - їх опублікувало видання Carbuzz.

Як видно на зображеннях, художники взяли за основу стилістику Cybertruck, через що мінівен вийшов досить агресивним і зовсім не виглядає як типовий представник цього класу. Водночас дизайнери прималювали автомобілю зсувні бічні двері, що відповідає автомобілям цього класу.


Авто має великі габарити та надійну колісну базу. Причому за рахунок відсутності ДВЗ і більш компактного розміщення агрегатів, властивого електромобілям, простору в салоні, вочевидь, буде більше, ніж у паливних аналогів. 

Модель назвали Tesla Cybervan. Що стосується термінів її виходу, то навряд чи прем'єра відбудеться раніше 2026 року.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей