Volkswagen створив компанію для оптимізації зарядної інфраструктури та енергопостачання

11.01.2019 р.

Наші новини

Група Volkswagen оголосила про створення нової компанії – Elli, скорочено від Electric Life. Фактично, в окремий бізнес виведено усе, що пов'язано із зарядною інфраструктурою для електрокарів, а головна мета нової фірми - допомогти потенційним клієнтам «покращити» своє життя у зв’язку з купівлею електромобіля.

«Elli» означає «електричне життя», оскільки ми маємо намір повністю інтегрувати електромобіль у повсякденність. Цей підхід можна порівняти з використанням мобільного телефону, який на даний час вже сприймається як належне. Ми будемо створювати цілісну, стійку екосистему, яка вирішує основні завдання та дає відповіді на всі енергетичні питання, підняті користувачами електромобілів та операторами автопарків», - заявив генеральний директор Elli Торстен Нікласс.

Який саме бізнес буде розвивати ця компанія? По-перше, Elli займеться безпосередньо енергопостачанням будинків та компаній так званою «чистою електрикою», при виробництві якої не спалюється кисень і не виділяється вуглекислий газ. Щоб стати клієнтом компанії, не обов'язково навіть купувати електромобіль.

По-друге, якщо електромобіль у вас все ж є, Elli запропонує рішення для домашньої електромережі, починаючи від власне зарядного пристрою для електрокара і закінчуючи системою розумного менеджменту електрики. Остання дозволяє заряджати електрокар вночі за дешевим тарифом та використовувати надлишки його енергії для потреб будинку в години пікового споживання. Система також готова розподіляти енергію від встановлених на даху будинку сонячних батарей, щоправда поки не зрозуміло, чи стане Elli сама виробляти такі сонячні панелі.

По-третє, Elli пропонуватиме зарядні пристрої для компаній. Наприклад, встановлювати зарядні станції на паркінгах для співробітників або займатися повним оснащеннямкорпоративних автопарків.

Схоже, у питанні електричного бізнесу VW вирішив піти шляхом Тесли. Адже окрім електрокарів, компанія Маска вже пропонує практично усе з вищепереліченого, включно з сонячними батареями.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей