Власники Tesla в Австралії самі створили мережу зарядних станцій

06.06.2018 р.

Наші новини

Австралійський клуб власників Tesla практично завершив створення кільця зарядних станцій навколо узбережжя материка. Проект, що отримав назву Round Australia Electric Highway, стартував у 2016 році і відтоді кількість місць, де можна зарядитися, збільшилася у рази (результат на фото).

Суть проекту дуже простий. Оскільки Австралія населена дуже нерівномірно, великі мережі зарядних станцій вигідно будувати лише у великих містах, зосереджених переважно уздовж східного узбережжя. Вкладатися в спорудження потужних зарядок в малонаселених районах інвестори не поспішають. Проте в цих місцях все ж зустрічаються "осередки цивілізації" - магазини, заправні станції, придорожні кафе та мотелі.

Для них клуб Tesla запропонував безкоштовно привезти і допомогти з установкою звичайних 32-амперних трифазних розеток. По суті, це такі ж розетки, які власники електрокарів встановлюють в гаражах у себе вдома. Вони підключаються до побутової 220-вольтной електромережі змінного струму і коштують недорого. Мінус - в слабкому струмі зарядки (7,2 кіловата на годину). Іншими словами, за годину зарядки запас ходу електромобіля збільшується лише на 70 км. Проте у відсутності іншої інфраструктури, і така зарядка - благо. Зараз, завдяки проекту, максимальна відстань між зарядками уздовж усього австралійського узбережжя не перевищує 400 км.

Вигода для власників будівель в установці зарядок також дуже очевидна. По-перше, за їх використання можна брати гроші - втім, електрика дешева і багато на цьому не заробиш. Набагато важливіше, що зарядки допомагають притягнути клієнтів для основного бізнесу - доки машина заряджається, її пасажири відвідують кафе, магазини та користуються іншими придорожніми сервісами.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей