Відправлений до космосу Tesla Roadster пролетів Марс

05.11.2018 р.

Наші новини

Електромобіль Tesla Roadster, який компанія Ілона МаскаSpaceX відправила до космосу з манекеном за кермом ще у лютому, пройшов дуже довгий шлях. Через 9 місяців ракета Falcon Heavy з незвичним вантажем дісталася до орбіти Марса!

Точніше, вона її вже перетнула, але досить далеко від самої планети. В той же час 8 листопада космічний Родстер повинен досягти своєї найдальшої точки від Сонця- на відстань 248 млн км.

Згідно з попередніми оцінками, електромобіль з манекеном наблизиться до Землі не раніше, ніж через два роки, у листопаді 2020-го, але тільки на 53 млн км. До Марса він підходив набагато ближче: 6 жовтня відстань між ним і планетою складала 7,36 млн км.

Ймовірно, космічний мандрівник не відвідає нас зблизька до 2091 року. Якщо не станеться несподіваних зіткнень, Tesla Roadster блукатиме в космосі протягом тисяч або навіть мільйонів років.

Нагадаємо, метою запуску електричного спорткарана борту космічного корабля була демонстрація можливостей ракети Falcon Heavy.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей