Відео: якість складання Tesla Model 3 помітно покращилась

11.06.2019 р.

Наші новини

Багато покупців Tesla Model 3 з перших місяців випуску нарікали на якість складанняцього авто (хоча для моделей, які тільки встали на конвеєр, це нормально). Проте, як випливає з нещодавно опублікованого огляду на YouTube користувачем Teslafinity, компанія почала справлятися з цією проблемою.

Автор ролика детально оглянув європейську версію Tesla Model 3, яку нещодавно купили його батьки, і залишився задоволений якістю складаннямашини. Під час огляду він зробив акцент на «найболючіших» моментах - якість фарбування, наявність проміжків в кузові та панелях, а також загальну "зібраність" салону.

"Я вирішив бути дуже прискіпливим, заглибився у деталі та виявив декілька "недосконалих" моментів, на які вказав в цьому відео, але в той же час був дуже вражений прогресом, досягнутим Tesla. Під час доставки я також глянув нанові Tesla Model  S, X та 3, і в мене склалося таке ж враження - нові серійні зразки справляють гарне враження, навіть в деталях", - свідчить підпис до відео.

Наприкінці оглядач відмічає, що, звичайно, якістьскладанняне дотягує до "німецького преміуму", але, безперечно, вона вийшла на новий рівень.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей