Відео: як Tesla Roadster SpaceX прискорюється до "сотні" за 1,1 сек

24.06.2020 р.

Наші новини

Під час прем'єри Tesla Roadster другого покоління Ілон Маск пообіцяв, що автомобіль буде розганятися до 100 км/год за 1,9 сек. Але, як виявилось пізніше, прискорення електрокара може бути ще кращим.

І все завдяки пакету SpaceX - додатковому реактивному двигуну, що поліпшить керованість, маневреність і швидкість автомобіля. З цього випливає, що 1,9 с до «сотні» - це базовий варіант для Tesla Roadster, а з пакетом SpaceX автомобіль буде прискорюватись ще швидше. Дехто вважає, що для досягнення цієї швидкості піде лише 1,1 с. Як це виглядає - демонструє анімаційний відеоролик нижче (дивитися з 1:08).


Швидкість дійсно вражає. Для порівняння, сучасний болід Formula 1 розганяється до 100 км/год за 1,5-2,0 сек залежно від налаштувань підвіски, аеродинаміки, а також особливостей траси. Але якщо це стосується спортивного автомобіля, то Roadster 2 - “лише” авто для доріг загального користування.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей