Відео: Telsa Model 3 Performance проти Dodge Charger SRT Hellcat

11.07.2019 р.

Наші новини

Ми вже добре знаємо, що електромобілі значно перевершують машини з ДВЗ у питанні продуктивності. Особливо це стосується моделей марки Tesla. Навіть Model 3, найдоступніша машина компанії Ілона Маска, здатна обігнати багатьох своїх бензинових конкурентів. І не конкурентів також…Та все ж у виданні Throttle House задалися питанням: чи зможе "трійка" обійти один з якнайшвидших седанов світу, схожий за розмірами Dodge Charger SRT Hellcat? Тому обидва автомобілі було вирішено викотити на трек.

Dodge, який брав участь в гонці, має задній привід і оснащений 6,2-літровим двигуном V8 потужністю 717 кінських сил. А Tesla Model 3 у версії Performance обладнана повним приводом і легше, ніж Hellcat; при цьому  її силова установка, що включає два електромотори, здатна видавати 456 к.с. Цікаво, що два седана мають однаковий час розгону від 0 до 100 у 3,4 секунди. Але хто з них переможе у драг-гонці? Дивимося!

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей