Відео: автопілот Tesla ефектно ухилився від ДТП

08.02.2019 р.

Наші новини

Автопілот Tesla знову виручив - система запобігла серйозній ДТП на швидкісній трасі. Електрокар Model 3, що рухався в автономному режимі, в останній момент зміг уникнути зіткнення з ToyotaСorolla і розділовим бар'єром. Після цього автомобіль самостійно повернувся у свою смугу руху.

Випадок стався на трасі в Коннектікуті (США). Власник TeslaModel 3 заявив, що автопілот "врятував йому життя". За словами автолюбителя, у момент виникнення небезпечної ситуації його руки знаходилися на кермі, проте зреагувати він сам не встиг.

"Я усвідомив це тільки після того, як автомобіль знову зайняв своюсмугу руху. Увесь інцидент зайняв лічені секунди", - пояснив власник електрокара.

Нагадаємо, в інструкції з експлуатації  Teslaнаголошується, що система Autopilot є виключно допоміжною функцією. Водій повинен постійно тримати руки на кермі, дивитися на дорогу і бути готовим у будь-який момент взяти керування на себе.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей