Вантажівка Tesla Semi незабаром відправиться у серійне виробництво

21.07.2021 р.

Наші новини

Електрична вантажівка Tesla Semi цілком може отримати серійне втілення вже найближчими місяцями, повідомляє teslarati.com.

Перша поява Semi відбулася ще кілька років тому. Відтоді автомобіль кілька разів допрацьовувався та проходив дорожні випробування. Проте старт серійного виробництва затримався вже на два роки. Це цілком зрозуміле явище, адже в Tesla навіть не можуть в повній мірі забезпечити продукцією поточний попит на існуючі моделі. Компанії, очевидно, не до нових масштабних проєктів.

Але, схоже, що справа зрушила з мертвої точки. Відразу кілька американських видань отримали інсайдерську інформацію про те, що серійний випуск Semi розпочнеться дуже скоро. 

Нагадаємо, що ще у березні цього року один з інвесторів поділився в своєму Twitter-акаунті інформацією від одного з постачальників. Згідно з його словами, Tesla вже випускає вузли та компоненти для перспективної вантажівки, але поки що - у дослідному режимі. 

Ще одна цікава деталь - тієї ж весни компанія Tesla розмістила нові вакансії, в яких прямо вказувалося, що їм потрібні працівники на проєкт Semi.

Портал electrek.co запевняє, що згідно з їхніми джерелами всередині компанії, завод в Неваді вже готовий до виробництва деяких компонентів вантажівки. Наприклад, підприємство вже зараз може випускати мости для Semi.

Водночас головна виробнича лінія уже пройшла процес  налагодження, тобто запустити її в експлуатацію можуть вже незабаром. 

Відзначимо, Ілон Маск обіцяв дебют Tesla Semi до кінця 2021 року.
Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей