Усі моделі Tesla увійшли до п`ятірки найпопулярніших «зелених» авто у США

11.10.2018 р.

Наші новини

Компанія Tesla продовжує бити  рекорди з продажу. За результатами минулого місяця, усі три моделі каліфорнійського виробника електрокарів увійшли до ТОП-5 «зелених» авто, які користувалися найбільшим попитом. Причому, у рейтингу вони зайняли перші три позиції.

На першому місці - народний седан Tesla Model 3, яка розійшлася колосальним тиражем у 22 250 одиниць (як ми писали раніше, він вже випередив за продажами популярну Toyota Corolla). Але ще більше вражає те, що з початку року «трійку» купили у кількості 78 132 од.!

Другу позицію зайняв кросовер Model X з результатом 3 975 авто (з січня – 17 575 од.), а третю сходинку, відповідно, посів ліфтбек Model S – на його рахунку 3 750 проданих одиниць за вересень (з початку року – 18 395 од.).

Що ж стосується останніх двох місць, за ними закріпилися гібриди - Toyota Prius Prime (2 213 од.) та Chevrolet Volt (2 129 од.).

Усього ж на теренах Штатів за вересень було продано 44 589 електромобілів та плагін-гібридів.

 

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей