У Tesla може з'явитися ще один пікап

29.11.2019 р.

Наші новини

Глава Tesla Ілон Маск не виключив появи більш компактної версії пікапа Cybertruck. Про це він повідомив на своїй сторінці у твітері у відповідь на питання одного з користувачів.

«Коли ви вирішите всі виробничі питання, ви не могли б, будь ласка, зробити більш компактну версію Cybertruck? Я не хочу перекривати машиною всю свою вулицю :)», - написав підписник з ніком S Padival. Маск відповів: «У довгостроковій перспективі є ймовірність появи більш компактного Cybertruck».

Електричний пікап Tesla Cybertruck дебютував минулого тижня. Машина має довжину 5,86 м та дворядну кабіну, що вміщає шість осіб (3 + 3). Ціна нового електрокара в базовій комплектації (з одним електромотором та заднім приводом) становить $ 39 900. Також доступні версії з двома електромоторами та повним приводом і з трьома електромоторами та повним приводом, топова версія коштує $ 69 900. За декілька днів після презентації Tesla Cybertruck зібрав понад 300 000 попередніх замовлень.

Виробництво пікапа Tesla розпочнеться наприкінці 2021 року.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей