У Тернополі пропонують побудувати нову Гігафабрику Tesla

09.07.2018 р.

Наші новини

Ще у 2016 році Ілон Маск заявив, що має намір побудувати другу Гігафабрику у  Європі. Глава Tesla не уточнив, в якій країні буде зведений завод, і в багатьох куточках Старого Світу почали пропонувати свої варіанти - на заяву відгукнулися у Німеччині, Фінляндії, Угорщині, Польщі та ін. Була у "списку" навіть Україна. І ось тепер наша країна знову "засвітилася" на цьому поприщі: владі пропонують зв'язатися з Ілоном Маском для побудови підприємства у Тернополі.

Відповідну петицію-запропонування  на сайті E-dem.in.ua розмістив Роман Кульчицкий. На момент написання цієї новини документ, опублікований 18 червня, вже зібрав 312 підписів з 300 необхідних. Тепер влада повинна її обов'язково розглянути протягом 30 днів, але, як завжди, сам по собі набір необхідної кількості підписів ще нічого не гарантує.

Автор пропонує виділити площі заводу Текстерно або ж "ділянки з нуля" для будівництва Гігафабрики, яка спеціалізувалася б на виробництві літій-іонних АКБ. Ініціатор звертає увагу, що це принесло б наступні плюси: нові робочі місця, збільшення прибутків до бюджету, зростання туристичної привабливості та розвиток транспортної інфраструктури - автодоріг, залізничних колій і авіасфери.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей