Торговельна війна між Китаєм та США завдала удару по Tesla

10.07.2018 р.

Наші новини

Торговельна війна між США та Китаєм змусила компанію Tesla сильно підвищити у Піднебесній ціни на електрокари. Так, всього за пару днів (минулі вихідні) ціна електромобілів Models S і Model X зросла на 22,6-37,6 тис. доларів. Про це повідомляють західні ЗМІ.

Цікаво, що на початку липня Китай понизив мита на імпорт автомобілів з інших країн з 25 до 15%. Це дозволило компанії Тесла понизити ціни на Model S і Model X на 6 – 14 тис. доларів залежно від моделі та версії. Проте 6 липня США ввели мита на постачання китайських товарів на 34 млрд доларів, після чого Піднебесна відповіла митами на ту ж суму. Таким чином, акцизи  збільшилися до неабияких 40% - саме цим і пояснюється таке високе зростання цін.

Продажі Tesla в Китаї йшли досить добре і при митах у розмірі 25%. У 2017 році на Китай припало близько 17% виручки Tesla, продажі автомобілів склали близько 15 тис. автівок на 2 млрд доларів. Тепер, як очікується, збільшені ціни впливатимуть на продажі каліфорнійського автовиробника до тих пір, поки він не запустить місцеве виробництво. У Tesla зараз немає заводу в Китаї, але компанія збирається його побудувати у вільній економічній зоні Шанхаю. Видання Electrek відмічає, що оголошення про терміни запуску виробництв в Китаї пролунає за поїздкою в країну топ-менеджерів Tesla, які оголосять також про будівництво там Гігафабрики акумуляторів.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей