TeslaModel 3: перші поставки до Європи та зниження ціни

07.02.2019 р.

Наші новини

Компанія Tesla доставила в Європу першу партію електромобілів Model 3. Машини прибули у бельгійський порт Зебрюгге 6 лютого.

Замовникам запропонували забрати їх того ж дня, але електрокари дісталися не усім - Tesla зіткнулася з труднощами при відвантаженні і попросила частину покупців зачекати ще добу.  Усього ж європейці замовили (поки що) близько 14 тисяч Model 3. Деякі з них чекали на свої автомобілі три роки. Найближчими місяцями Тесла привозитиме до порту Зебрюгге до 3 тис. "трійок".

Паралельно з тим,Tesla запустила в Європі тест-драйви Model 3 - як очікується, це призведе до збільшення кількості замовлень. Практика показує, що після пробного заїзду багатьом складно відмовити собі в купівлі такого електрокара.

Ще одна новина по Model 3 -  зниження ціни моделі (у США) через скорочення державних пільг на купівлю електромобілів. Абсолютно усі версії "трійки" подешевшали на 1100 доларів. Тепер прайс виглядає так:

-              MidRange : $42 900.

-              LongRangeDualMotor : $49 900

-              LongRangeDualMotorPerformance : $60 900

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей