Tesla заснувала дочірню компанію в Шанхаї

15.05.2018 р.

Наші новини

Компанія Tesla зареєструвала нову дочірню структуру в китайському Шанхаї. Це сталося ще 10 травня. Статутний капітал нової фірми склав 15,7 мільйонів доларів.

У списку сфер діяльності нової компанії значаться розробка електромобілів та їх компонентів, а також експорт і імпорт відповідної продукції. Проте, ця новина однозначно оцінюється спостерігачами як крок до будівництва китайського заводу.

Зовсім нещодавно стало відомо, що китайська влада погодилася поступово знімати заборону на будівництво у своїй країні автомобільних заводів з повністю іноземним капіталом - досі випускати машини в Піднебесній дозволялося тільки в рамках СП з місцевими компаніями. Першими таке право отримають виробники електрокарів - заборона для них перестає діяти вже у 2018 році.

На початку травня глава Tesla Ілон Маск обіцяв визначитися з місцем розташування китайського заводу найближчими місяцями і почати будівництво до кінця 2018 року. При цьому переговори саме з владою Шанхаю Tesla веде вже близько року - судячи з усього вони увінчалися успіхом.

На заводі в Китаї, як очікується, випускатиметься перспективний компактний кросовер Model Y. Його дебют повинен відбутися у 2019 році - нарівні з седном Model 3 це буде найдоступніша модель Tesla.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей