Tesla все ж розпочне виробництво апаратів штучної вентиляції легенів

26.03.2020 р.

Наші новини

Глава Tesla Ілон Маск підтвердив, що завод Giga New York найближчим часом відновить свою роботу (раніше його закрили через спалах коронавірусу) і займеться виробництвом апаратів штучної вентиляції легенів.

"Завод Giga New York (Tesla Gigafactory 2 у Баффало) відновить свою роботу в максимально стислий термін і займеться виробництвом апаратів штучної вентиляції легенів. Ми зробимо все, що в наших силах, щоб допомогти жителям Нью-Йорка", - заявив Ілон Маск.

Минулого тижня Ілон Маск заявив, що в разі виникнення такої необхідності його компанія готова почати виробництво апаратів штучної вентиляції легенів. Його заява викликала бурхливу реакцію з боку ЗМІ, представників охорони здоров'я та чиновників. Зокрема, мер Нью-Йорка заявив, що місто готове купувати цю продукцію Tesla.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей