Tesla все-таки не випустила Model 3 Standard Range

12.04.2019 р.

Наші новини

Базову Tesla Model 3 Standard Range, про старт продажу якої було оголошено близько місяця тому, так і не запустили у виробництво. Більше того, її забрали з онлайн-конфігуратора на сайті компанії.

Втім, як пише Electrek.co, замовити Tesla Model 3 за базовою ціною 35 тисяч доларів все ж можна, але не на сайті, а по телефону або через представників компанії. Щоправда, це буде не зовсім Standard Range, а Standard Plus з електронним обмеженням об`єму батареї.  Автор статті помітив, що в технічних характеристиках Standard і Standard Plus вага співпадає, що було б неможливим, якби там стояли різні за об`ємом блоки акумуляторів.

Крім того, віднині усі Tesla Model 3 оснащуються автопілотом. Це призвело до зростання базових цін. Якщо раніше за Standard Plus просили 37,5 тисяч доларів + ще 3 тисячі за автопілот, то тепер таке авто продається мінімум за 39,5 тисяч, але вже з автопілотом.Тобто, якщо клієнт планував замовляти електрокар одразу з функцією автономного керування, то тепер він може заощадити 1 тис. доларів.

Нагадаємо, що для Tesla Model 3 пропонуються дві батареї  - на 55 і 75 кіловат-годин. Першою оснащується вищезгадана Standard Plus, а другою – Long Range, Long Range AWD та Performance.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей