Tesla витратить 1 млн доларів на хакерів

13.01.2020 р.

Наші новини

Компанія Tesla знову візьме участь у змаганні хакерів Pwn2Own від Zero Day Initiative, яке пройде у березні цього року. Американська марка не тільки надасть для злому новенький седан Model 3, але й роздасть кілька машин переможцям. А сумарний призовий фонд в грошовому еквіваленті перевищить 1 млн доларів.

Однак цього разу організатори вирішили ускладнити завдання учасникам. Їм потрібно буде випробувати свої сили у зламуванні декількох підсистем електромобіля, які представляють три рівні безпеки Tesla.

На першому етапі, найскладнішому, потрібно буде створити ланцюжок експлойтів для виконання довільного коду, який дозволить отримати повний доступ до  Автопілота, системи VCSEC (Vehicle Controller Secondary), що відповідає за захист від проникнення в салон, і центральному шлюзу даних Gateway. Найуспішніший хакер отримає за свою роботу 500 тисяч доларів і Model 3.

Премія другого етапу скромніша, втім, як і завдання. Хакерам потрібно буде отримати доступ до мультимедійної системи, «автопілота» або CAN-шини автомобіля. За вдалу спробу вони зможуть розраховувати на приз у розмірі 50-100 тисяч доларів.

На третьому етапі учасникам необхідно отримати доступ до медіацентру за допомогою USB-флешки, відключити автопілотування або зламати брелок/віртуальний ключ у смартфоні. Тут передбачена не тільки грошова винагорода, але й нова Model 3.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей