Tesla відкликає кросовери Model X через проблеми з підсилювачем керма

13.02.2020 р.

Наші новини

Компанія Tesla  відкликає 15 000 кросовері Model X через можливі проблеми з гідропідсилювачем керма. Про це пише Reuters.

З посиланням на американське Національне управління з безпеки руху автотранспорту та канадське Міністерство транспорту повідомляється, що алюмінієве кріплення, яке з'єднує підсилювач рульового механізму і корпус редуктора, схильне до корозії і, як наслідок, пошкоджень. Це, у свою чергу, може спричинити зниження потужності підсилювача або його відмову. Втім, про аварії, які могли бути спровоковані цією проблемою, не повідомляється.

Велика частина автомобілів, що відкликаються - 14193 одиниці - знаходиться на території США, решта - в Канаді. Виробник має намір замінити алюмінієві болти, за необхідності - весь рульовий механізм.

У Tesla уточнили, що найчастіше корозія зазначеного кріплення трапляється в холодному кліматі, де для боротьби з ожеледдю широко застосовують реагенти. Власники Model X, за повідомленням компанії, можуть продовжувати використовувати свої авто до того, як виробник зв'яжеться з ними для уточнення подальших дій.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей