Tesla розширила лінійку аксесуарів для Model 3 і Y

30.06.2020 р.

Наші новини

Компанія Tesla розширила список аксесуарів для своїх молодших моделей - седана Model 3 та кросовера Model Y. На це звернуло увагу видання Electrek.co.


Так, власники седанів Model 3 тепер можуть купити фірмовий задній спойлер з карбону. Донедавна ця деталь була стандартною для версії Model 3 Performance, а тепер вона доступна всім охочим. Ціна питання - 800 доларів.

Крім цього, віднині для кросовера Model Y можна придбати фаркоп. При замовленні нового електрокара така опція існувала і раніше, але тепер її можна оформити і для тих авто, які вже були продані. Вартість цього аксесуара разом з послугою встановлення - 1200 доларів.


Цікаво, що маса причіпа для кросоверів на колесах діаметром 19 та 21 дюйм становить 1587 кілограмів, а для для машин на 20-дюймових колесах - лише 1043 кілограми.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей