Tesla розробить “рейтинг безпеки водія”

09.06.2021 р.

Наші новини

Компанія Tesla вирішила розробити “рейтинг безпеки водія”. Його мета - вплинути на кінцеву вартість автострахування.

В рамках цього нововведення автомобіль самостійно відстежуватиме ряд показників, що індикують поведінку водія та умови експлуатації, та відправлятиме їх на сервіс для формування рейтингу власника. Також важливими показниками стануть: тривалість їзди, кількість спрацьовувань ABS, робота автопілота, попередження про лобове зіткнення, інтенсивність прискорення і гальмування, та ін.

Подивитися свій рейтинг власник електромобіля зможе у спеціальному додатку Tesla. Водночас рейтинг буде оновлюватись в реальному часі. Рейтинг формується на основі шкали від 0 до 10 балів. Ці бали безпосередньо впливатимуть на вартість страхування.

Нагадаємо, що у Tesla існує власна програма страхування. Поки що така пропозиція поширюється тільки на Каліфорнію і реалізується через державне національне страхування, де Tesla виконує роль активного учасника, що де-факто робить самого виробника страхувальником. Вигода, порівняно з іншими страховими компаніями, доходить до 30%. Ймовірно, нова рейтингова система дозволить компанії вийти і на інші ринки.

У Tesla запевняють, що можуть надавати своїм клієнтам більш якісні продукти подібного плану, оскільки у них є доступ до величезної кількості даних щодо своїх автомобілів і того, як вони використовуються. Це дає певну перевагу - зокрема, можливість налаштування страхового полісу під конкретного клієнта.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей