Tesla Roadster віднесли до космічного сміття

15.09.2020 р.

Наші новини

Tesla Roadster, яку Ілон Маск відправив у космос в лютому 2018 року, офіційно визнали космічним сміттям. Електрокар увійшов до “Загального каталогу штучних космічних об'єктів”, який включає в себе всі види обладнання, відправлені людиною за межі Землі.

Включити Теслу в незвичайну "книгу" вирішив астроном Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики Джонатан Макдауел. Протягом 40 років він веде каталог всіх космічних об'єктів штучного походження, відправлених людьми в космос.

До списку космічного сміття входять більше двох тисяч активних супутників, а також різне обладнання, що було зламане і втрачене космонавтами. Загалом каталог нараховує 57 424 об'єкти, що перебувають в космічному просторі. І ось тепер червона Тесла значиться серед них.

Відзначимо, що з моменту запуску на ракеті-носії Falcon Heavy в лютому 2018 року електрокар відійшов від Землі приблизно на 89,6 млн км. Наразі швидкість переміщення Tesla Roadster в космосі становить близько 14,5 км/сек.

У серпні минулого року стало відомо, що електрокар, який було запущено в космос, завершив свій перший оборот навколо Сонця. Тоді Tesla Roadster віддалилась від Землі на 115 млн км. На це в електромобіля Ілона Маска пішло 557 днів.

Tesla Club Ukraine
Завантажуй додаток
TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей