Tesla Roadster віднесли до космічного сміття

15.09.2020 р.

Наші новини

Tesla Roadster, яку Ілон Маск відправив у космос в лютому 2018 року, офіційно визнали космічним сміттям. Електрокар увійшов до “Загального каталогу штучних космічних об'єктів”, який включає в себе всі види обладнання, відправлені людиною за межі Землі.

Включити Теслу в незвичайну "книгу" вирішив астроном Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики Джонатан Макдауел. Протягом 40 років він веде каталог всіх космічних об'єктів штучного походження, відправлених людьми в космос.

До списку космічного сміття входять більше двох тисяч активних супутників, а також різне обладнання, що було зламане і втрачене космонавтами. Загалом каталог нараховує 57 424 об'єкти, що перебувають в космічному просторі. І ось тепер червона Тесла значиться серед них.

Відзначимо, що з моменту запуску на ракеті-носії Falcon Heavy в лютому 2018 року електрокар відійшов від Землі приблизно на 89,6 млн км. Наразі швидкість переміщення Tesla Roadster в космосі становить близько 14,5 км/сек.

У серпні минулого року стало відомо, що електрокар, який було запущено в космос, завершив свій перший оборот навколо Сонця. Тоді Tesla Roadster віддалилась від Землі на 115 млн км. На це в електромобіля Ілона Маска пішло 557 днів.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей