Tesla продала кредити на парникові гази General Motors та FIAT Chrysler

12.06.2019 р.

Наші новини

Федеральний уряд США не перший рік пропонує кредити автовиробникам на продаж авто з нульовим рівнем викидів парникових газів, тобто вуглецю або інших продуктів згоряння. Ці автовиробники потім можуть продати свої кредити іншим автовиробникам, які перевищують квоту на забруднення. Таким чином, народжується свого роду система обмеження і торгівлі, яка накладає додаткові витрати на автовиробників, які не хочуть випускати «чистіші» автомобілі, і дає переваги іншим, більш еко-орієнтованим. Tesla не перший рік повідомляє про продаж своїх кредитів, але покупці, як правило, залишалися невідомими. Нещодавно видання Financial Times дізналося про угоду між FIAT Chrysler Automobiles і Tesla, яка, з чуток, коштувала сотні мільйонів євро (про неї концерн FCA офіційно повідомив керівництву штату Делавер). Tesla дозволила FСA об'єднати свій європейський флот з Tesla, щоб відповідати суворому законодавству Євросоюзу щодо шкідливих викидів. Буквально кажучи, автомобілі Tesla виробляють нульові викиди, а FIAT- великі, але в середньому вони виробляють допустиме значення.

Враховуючи це, недивно, що FIAT Chrysler купує федеральні кредити США у Tesla, щоб дотримуватиcя ще суворіших законів про викиди в Сполучених Штатах. Дивно інше - General Motors, з чуток, також купує кредити на відповідність вимогам у Tesla. GM - найбільший конкурент Tesla в галузі продажу електромобілів (у четвертому кварталі 2018 року компанія продала достатню кількість електромобілів Bolt, щоб ініціювати відмову від федеральної податкової знижки на електромобілі). Але зрештою GM продає значно більше двигунів внутрішнього згоряння, ніж електромобілів.

Згідно Bloomberg, у GM наразі немає необхідності купувати такі кредити. Проте компанія робить це, щоб в майбутньому відповідати ще жорсткішим вимогам законів. Деталі угоди між Tesla, GM і FIAT не публікуються, але відомо, що в 3 кварталі 2018 року Tesla продала "парникових кредитів" на 190 млн доларів. З 2010 року компанія заробила майже 2 млрд доларів на продажі кредитів відповідності "зеленим" законам.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей