Tesla припиняє продажі Model S та Model X з батареями на 75 кВтгод

10.01.2019 р.

Наші новини

Компанія Tesla припиняє прийом замовлень на електрокари Model S 75D і Model X 75D. Охочі купити собі ці машини повинні замовити їх на офіційному сайті компанії не пізніше вечора 13 січня - так написав у своєму Twitter глава Tesla Ілон Маск.

Таким чином, тепер Model S та Model X можна буде придбати лише у версіях 100D та P100D: зі 100-кіловат-годинними акумуляторними блоками.

З припиненням продажу 75D, базова вартість обох електромобілів істотно зростає. Так, найдешевшою Model S буде версія 100D, за яку в США просять мінімум 84,7 тис. доларів (з пільгами). Варіант S 75D поки що оцінюється у 66,7 тис. доларів. Кросовер Model X 75D на даний момент можна купити за 72,9 тис. доларів, а з його відходом з ринку найдешевшим буде X 100D за 87,9 тис. доларів США.

Щоправда, автомобіль Tesla з батареєю об`ємом 75 кВтгод, як і раніше, можна буде купити, але це буде молодша Model 3.  З часом з'явиться молодший кросовер Model Y, який, очевидно, теж матиме меншу батарею.

Очікується також, що незабаром Model S і X чекає масштабна ревізія з переходом на батареї з елементами живлення стандарту 21700 від Model 3 замість застарілих елементів18650, які використовуються досі. При цьому цифровий індекс у вказівці модифікації типу 100D поступиться місцем варіантам Standard, Mid Range і Long Range, як це вже прийнято у Model 3.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей