Tesla побудує в Китаї електромобільний завод

11.07.2018 р.

Наші новини

Буквально днями стало відомо, що через торговельну війну США та Китая у Піднебесній сильно подорожчали автомобілі Tesla. Тоді ж було висловлено припущення, що Tesla на цьому фоні може вирішити побудувати фабрику в Китаї. І ось через лічений час ЗМІ повідомили, що компанія досягла попередньої домовленості з урядом Шанхаю про будівництво заводу.

Будівництво повинне початися відразу після отримання усіх необхідних дозволів. Розрахункова продуктивність фабрики - 500 тис. електромобілів на рік, але цього показника вдасться добитися лише через два-три роки після старту.

 За інформацією близького до китайського уряду ресурсу Knews, окрім виробництва Tesla створить в Китаї об'єднаний центр по розробці, впровадженню та маркетингу. Майданчик під складальне виробництво розміститься біля аванпорту Шанхая Яньшаня, будівництво повинне розпочатися у 2019 році.

Треба розуміти, що рішення Tesla приймала не миттєво. Насправді компанія говорила про можливість спорудження заводу в Китаї досить давно, але тепер у неї з'явилися дуже вагомі причини поспішити.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей