Tesla отримала нового голову ради директорів

08.11.2018 р.

Наші новини

У компанії Tesla призначений новий голова ради директорів: на цьому посту засновника компанії Ілона Маска змінить топ-менеджер Робін Денхолм.

"Рада директорів Tesla рада оголосити, що головою ... призначена Робін Денхолм", - говориться у повідомленні на сайті компанії.

55-річна Денхолм, яка з 2014 року була незалежним директором в раді директорів Tesla, вступить на посаду негайно (до цього вона працювала фінансовим директором і главою департаменту зі стратегії компанії TelstraCorpLtd. - найбільшого телекомунікаційного оператора Австралії). Згідно із заявою Tesla, упродовж перехідного періоду усю необхідну підтримку Денхолм надаватиме сам Ілон Маск, який заявив, що "з нетерпінням чекає тісної співпраці" з новим головою ради директорів.

"Робін має великий досвід як в технологічній сфері, так і у сфері автомобільної промисловості, і за останні чотири роки вона як член ради директорів Tesla зробила значний внесок, допомагаючи нам стати прибутковою компанією", - відмічають в Tesla.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей