Tesla непомітно придбала перспективного розробника батарей

09.10.2019 р.

Наші новини

Tesla продовжує скуповувати компанії з багатим досвідом у сфері інжинірингу. Тепер вона придбала канадську Hibar Systems, що вважається експертом в сфері літій-іонних батарей.

На тлі інших угод, ця виділяється атмосферою секретності.Ані Tesla, ані Hibar Systems офіційно не оголошували про купівлю. Про цю угоду стало відомо лише завдяки вивченню юридичних даних Tesla: станом на липень 2019 року Hibar Systems не було серед її дочірніх підприємств, а в записі від 2 жовтня вона раптово там з'явилася.

Немає навіть точної дати поглинання, яке відбулося у проміжку між липнем та 2 жовтня. Відома ще одна цікава деталь: приблизно 16 вересня Hibar Systems видалила свій колишній сайт та замінила його однією сторінкою.

Завдяки веб-архіву вдалося дізнатись, що раніше на сайті компанії було розміщено наступний опис: «До новітніх технологічних розробок Hibar відносяться вдосконалені автоматизовані вакуумні заправні системи для літій-іонних акумуляторів, призначені для використання в електромобілях, ноутбуках та інших продуктах». І хоча назва Hibar маловідома, ця компанія зі штатом близько 50 осіб працює в зазначеному напрямку з 1970-х років, а нещодавно вона навіть отримала від канадського уряду багатомільйонний грант на розробку «вдосконалених літій-іонних акумуляторів».

Як вважають західні ЗМІ,  нове придбання Тесли допоможе їй у створенні власних літій-іонних батарей нового покоління.

Наразі батареї для Tesla випускаються на заводі Gigafactory в Спарксі, штат Невада, який знаходиться в спільному володінні та експлуатації з Panasonic. Tesla підписала угоду про співпрацю з японською компанією в 2014 році. При цьому в лютому вона придбала іншу компанію, що займається виробництвом акумуляторів - Maxwell Technologies. Ця угода обійшлася автовиробникові у 218 млн доларів.

Tesla Club Ukraine

Замовляй Tesla з
ексклюзивною
швидкою доставкою
від Tesla Club Ukraine

Model X

Model X

Model S

Model S

Усі бренди електромобілів під замовлення

Зарядні пристрої для
електромобілів усіх
брендів

Chargers Детальніше

Теги

Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей рекорди електромобілів події Виробництво і розробки Спорт майбутні моделі Це цікаво інвестиції оновлення моделей Кращі концепти плани виробництва нові моделі оновлення моделей